5652
post-template-default,single,single-post,postid-5652,single-format-quote,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4.2,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Özel Asansörler

Özel Asansörler, Mimarlar neden standart asansörlere kıyasla özel asansörleri tercih ediyor? Mimarlar son derece yaratıcıdır ve güzel binalar tasarlarlar, ancak asansörler söz konusu olduğunda sınırlıdırlar. . Lüks bir özel asansör imalat şirketi bir rüya olmak zorunda değildir, mevcuttur ve hayal gücünün sınırı yoktur. Bina, tasarımı tamamlamak için özel bir cam asansöre, ferforje asansöre veya başka bir tipe sahip olabilir. Projenin boyutuna veya diğer ek gereksinimlerine göre sipariş üzerine özel asansörler yapılabilir.

Özel Asansörler, Mimarlar ve tasarımcılar, tasarımlarına dahil edebilecekleri ve projelerine değer katabilecekleri üst düzey lüks marka asansörün farkında olmadıkları için onlarla çalışmak için nasıl özel bir asansör yaparız fikrini paylaşıyor

— Özel Asansörler

Özel Asansörler

Özel Asansöre mi ihtiyacınız var?

Mimarlar neden standart asansörlere kıyasla özel asansörleri tercih ediyor?

Aşağıda, lüks projelerine standart bir asansör yerine özel bir asansör eklemeyi tercih eden mimarların ve tasarımcıların avantajlarının bir özeti yer almaktadır.Standart asansör şirketleri, sınırlamaları nedeniyle, özel üst düzey asansörler sağlamaz ve sundukları bina asansörü tarzı ürünleri zorlar. Mimarlar ve tasarımcılar, tasarımlarına dahil edebilecekleri ve projelerine değer katabilecekleri üst düzey lüks marka asansörün farkında olmadıkları için onlarla çalışmak için nasıl özel bir asansör yaparız fikrini paylaşıyor fakat çalışma fırsatı bulmaya çabalıyor.
Mimarlar ve müteahhitler için, özel tasarlanmış bir asansör için asansör boşluğunun inşası, onu standart bir asansörden ayıran zorlu bir süreçtir. Bu nedenle, bir inşaatçı, özel asansör, yuvarlak cam asansör, oval asansör, antika asansör boşluğu gibi özel bir boşluğun yapımında zorluklar yaşayabilir. Amada TECH’in avantajı, şaftın yanı sıra komple bir asansör üretebilme kabiliyetidir. Ayrıca müşteri tarafından talep edilmesi halinde asansör çevresinde cam, antika tasarımlı dökme demir veya ferforje kapılar temin edilebilmektedir.

Mimarlar son derece yaratıcıdır ve güzel binalar tasarlarlar, ancak asansörler söz konusu olduğunda sınırlıdırlar. . Lüks bir özel asansör imalat şirketi bir rüya olmak zorunda değildir, mevcuttur ve hayal gücünün sınırı yoktur. Bina, tasarımı tamamlamak için özel bir cam asansöre, ferforje asansöre veya başka bir tipe sahip olabilir. Projenin boyutuna veya diğer ek gereksinimlerine göre sipariş üzerine özel asansörler yapılabilir.

Özel asansörler, lüks evler, ticari binalar, müzeler ve alışveriş merkezlerindeki en önemli özelliklerden biridir ve ziyaretçiler ve kullanıcılar için ilgi odağı olabilir. Tüm lüks özelliklerin hayranlıkla izlendiği dört köşesine bakıldığında göze çarpan benzersiz ve üst düzey bir binaya standart bir asansör yerleştirmek akıllıca bir karar değil. Amada TECH’in uzman tasarımcı ve mühendislerden oluşan ekibimiz sayesinde, önde gelen mimar ve inşaatçıların harika fikir ve hayallerini hayata geçirmeleri için minimum kısıtlamalarla benzersiz çözümler sunuyoruz.Özel asansörlerin en önemli avantajlarından bazıları şunlardır:

Özel bir asansör, projelerinizin mimari konseptini geliştirir.
Standart asansörden farklı olarak, özel bir asansör yalnızca gelenekselden çağdaşa kadar aklınızdaki her türlü stile uyma yeteneğine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda binanızda önemli bir rol oynayabilir. Binanız için sofistike bir tasarım hayal ediyorsanız, bizimle asansör endişelerinizin en küçüğü olacaktır. Sadece vizyonunuzla uyumlu değil, aynı zamanda onunla uyum sağlayan ve onu geliştiren bir asansöre yatırım yapmanız çok önemlidir.
Olağanüstü işçilikle özel bir asansör inşa edilmektedir.Özel asansörlerimiz, usta bir sanatçının benzersiz bir başyapıt üzerinde yaptığı gibi projeniz üzerinde büyük bir hevesle çalışan yetenekli ustalarımız tarafından montajı yapılmaktadır. Tüm süreç boyunca sanatsal benzeri özellikler, böyle özel bir eklemeye yatırım yapmanın maliyetini ortadan kaldırır. Ekibimiz, standart bir asansöre göre daha ekonomik olan asansörleri imal etmek ve kurmak için büyük bir özen ve çaba göstermektedir.Özel boyutlandırma ve şekil
Müzeler için büyük kapasiteli asansörlerden, eski evler için minik antika asansörlerden, yuvarlak veya oval camlı asansörlerden ve villa asansörlerinden çok çeşitli özel asansörler tasarladık. Tasarım aşamasında asansörün yapısındaki her parçayı titizlikle hesaplıyor ve son parçaya kadar her parçanın iyi tasarlanmasını sağlayan 3 boyutlu bir tasarım oluşturuyoruz. Bu 3B modeli oluşturarak, hem işlevsellik hem de görüntü açısından tam olarak amaçlanan amaca hizmet ettiğini doğrularız. Ek olarak, 3d model, üretime geçmeden önce yapılması gereken değişiklikleri öngörmemize, böylece bunları uygulamamıza ve maliyetleri sabit tutmamıza yardımcı olur.

Özel bir asansör binanızın değerini artırır.
Bazen özel bir ürün daha pahalı gibi görünse de. Uzun vadede, özel bir asansör oluşturmak, türünün tek örneği olduğu için binanın genel değerine katkıda bulunur. Dolayısıyla sadece o binada bulunarak değerini artıracaktır. Bu eklemenin genel projeye nasıl değer katacağı açıkça görülüyor.

Sonsuz modifikasyonlar.
Asansörü emniyete almak ve özelleştirmek için en son teknolojilerin uygulanması hazırdır ve modern dünyanın sürekli değişen ihtiyaçlarına kolayca uyarlanabilir. Örneğin, daha önce mevcut olmayan en son güvenlik özelliklerine sahip antik tarzda bir asansör tasarlayabilir ve üretebiliriz.

No Comments

Post a Comment

Don`t copy text!