6431
page-template-default,page,page-id-6431,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Villa Asansör Cam Modelleri

AmadaTECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel bir asansör üreticisidir.

Villa Asansör Cam Modelleri

Görsel bütünlük sağlaması açısından renk seçimlerini müşteri tercihine bırakıyoruz. Çelik konstrüksiyon ve dış kapı rengi müşterinin belirlediği renkte yapılmaktadır. Dış kaplama, kabin camı ve kapı camları 4+4 lamine olup şeffat, füme, yeşil olarak müşteri tercihine göre belirlenmektedir. Farklı cam seçeneklerimiz vardır. RENK Seçenekleri ve özel ölçülerden dolayı EXTRA fiyat farkı alınmamaktadır.

Şeffaf + Şeffaf

Standart

Şeffaf + Füme

Standart

Şeffaf + Yeşil

Opsiyonel

Füme + Füme

Opsiyonel

Bronz

Opsiyonel

Don`t copy text!