7931
page-template-default,page,page-id-7931,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4.2,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Havuz Asansörü

Havuz Asansörü Hem havuz içinde hem de havuz dışında kullanılabilen, engelli bireylerin suya girerek su aktivitelerinden keyif almalarını güvenli ve rahat bir şekilde sağlayan özel bir asansör türüdür.

Havuz Asansörü

Villalarınız havuzları, site havuzları, özel yüzme salonları, iskelelerde kullanılan engelli havuz asansörleri akülü sistem ve su basınçlı sistem olarak ikiye ayrılmaktadır. Engelli ve yaşlı vatandaşları havuza güvenli bir şeklide indirir ve çıkarır tekerlekleri sayesinde havuzun her köşesinden havuza girebilir ve çıkabilirsiniz.

Havuz erişebilirliği için en gelişmiş sistemdir. Sabit bir noktaya monte edilmeyip, bir refakatçi eşliğinde engelli kişinin soyunma odasından havuzun kenarına kadar gelebilmesini ve transfer gereksinimi olmadan havuza girebilmesini sağlar.

Engelli bir havuz asansörü, bir yüzme havuzuna erişimde engelli veya hareket sorunları olan kişilere yardımcı olmak için tasarlanmış bir cihazdır. Hem havuz içinde hem de havuz dışında kullanılabilen, engelli bireylerin suya girerek su aktivitelerinden keyif almalarını güvenli ve rahat bir şekilde sağlayan özel bir asansör türüdür.

Bu asansörler, hidrolik, pille çalışan ve manuel seçenekler dahil olmak üzere farklı şekil, boyut ve stillerde gelir ve genellikle dayanıklı, paslanmaya karşı dayanıklı malzemelerden yapılır.

Kullanıcının güvenliğini ve konforunu sağlamak için ayarlanabilir koltuk, ayaklık ve emniyet kemeri gibi özelliklerle donatılmıştır.

Don`t copy text!