7674
page-template-default,page,page-id-7674,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4.2,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Kapalı Tip Engelli Platformu

Kapalı Tip Engelli Platformu | Okullar, Sağlık kuruluşları, Belediye binaları, Özel konutlar gibi birçok alanda kullanılabilirliği ile sizlere ESNEK ÇÖZÜMLER sunuyoruz.,

KAPALI TİP ENGELLİ PLATFORMU

kapalı tip engelli platformu

Yapım ve montaj güvenlik kuralları için TS EN 81-41 standardına emniyet, boyutlar ve işlevsel çalışma ile ilgili kurallar için TS ISO 9386-1 standartlarına ve 2006/42/AT Makine Emniyet Yönetmeliğine uygun olarak üretilmiş, CE uygunluk işaretiyle piyasa arz edilmiş
Zarif tasarımı, platform boyutları, panoramik cam veya sandwich panelleri, çeşitli renkler, paslanmaz çelik detaylar, spot ışıkları ve geniş çerçeveli cam kapı gibi alternatifler sunuyoruz. Çelik Konstrüksiyon, Cam veya Kompozit dış kaplama fiyatlarımıza dahildir.
315 kg kapasiteli maksimun seyir mesafesi 15 metredir.
Kuyu Dibi 9 cm, İşletme gerilimi 220 veya 380 V.

Amada TECH, Kapalı Tip Dikey Engelli Platformu Okullar, Sağlık kuruluşları, Belediye binaları, Özel konutlar gibi birçok alanda kullanılabilirliği ile sizlere ESNEK ÇÖZÜMLER sunabilmektedir..

erbil bina dışından asansör

RUHSAT GEREKTİRMEZ TS ISO 9386-1 standartlarına ve 2006/42/AT Makine Emniyet Yönetmeliğine uygun üretim yapılmaktadır.Standart ölçü ve kapasite ve isteğe bağlı özel üretim yapılmaktadır.

dış mekan asansör

3 YIL GARANTİ Amada TECH Platformlar 3 Yıl garanti kapsamındadır. Garanti kapsamı boyunca ücreti mukabili aylık periyodik bakımı yapılması gerekmektedir.

dış mekan asansör

KDV DEN MUAF KDV kanununun 17. maddesi 4. fıkrası 07.07.2005 tarihli ve 5378 sayılı kanun ile eklenen ve aynı tarihte yürülüğe giren “s” bendine göre KDV’den istisnadır.

Mimari Destek

Projenizde yer alan platformların proje ve ölçüleri müşteriye aynı gün mail olarak gönderilmektedir.

Herşey Dahil Tek Fiyat

Asansör malzemesi, İşçilik ve Nakliye fiyata dahildir.

Bakım ve Servis Ağı

Arızalara bölgelere ayrılmış servis ağımız sayesinde en kısa sürede müdahale etmek kalite hedeflerimizin başında gelmektedir.

Erişebilirlik Yönetmeliği Nedir ?

Erişebilirlik yönetmeliği genel bir tanımlama yaparsak engelli ve yaşlıların tüm kamu, sosyal mekanlar okul, hastane, belediye vs. gibi ve de ortak kullanım alanı mekanlara bağımsız olarak giriş, içeride hareket ve çıkışlarını yapabilmeleri için gerekli altyapı çalışmalarının yapılmasını tarif eden kanun maddesidir.

RUHSATA TABİİ DEĞİL

Makine emniyet yönetmeliğine uygun, düşük hızlı, emniyetli ve güvenli özel asansörlerdir. Yürüme zorluğu çeken ve merdiven inip çıkmakta zorlanan kişiler için en ideal asansör modelidir. Makine emniyet yönetmeliği standartları gereği asansör sınıfına girmezler. Ürünlerimiz 2006/42/EC – 2014/35/EU direktiflere ve standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Akredite kurum tarafından Sertifikalandırılmıştır. Ürünlerimiz EN 60204-1:2018, EN 60201-1, EN ISO 12100:2010, EN ISO 13849-1:2015, EN 81-40 direktiflerine uygundur.

İç mekan ve dış mekana göre uyarlanan çelik konstrüksiyon ( hazır kuyu ), çelik konstrüksiyon ürünümüz kaynaksız sistem olup E.S.B fırın boyalıdır. Elektrik kesildiğinde en yakın kata getiren UPS sistemi, şebeke elektrik hatalarına karşı kendini koruma alma özelliği, müşteri tercihine göre dış kaplama seçeneği, kabin tasarımı, Asansör kurulacak yere göre özel tasarım, projelendirme ve imalat

Don`t copy text!