7651
page-template-default,page,page-id-7651,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4.2,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Açık Tip Engelli Platformu

Açık Tip Engelli Platformu, 3 metreye kadar dahili veya harici dikey hareket sağlayan Açık tip Engelli platformumuz kamu ve özel mülklerde 600 mm’den 3000 mm’ye kadar olan seviyelerde değişiklik yapabilir ve tamamen kapalı platform asansörü için uygun alternatif bir çözümdür

AÇIK TİP ENGELLİ PLATFORMU

Amada TECH engelli platformları kullanımı basit, hareket kabiliyeti yüksek, kaliteli ve güvenilir olarak dünyanın her yerinde kullanılmaktadır. Her mekana kolayca kurulabilen, özel talepleriniz doğrultusunda en son teknolojiyi kullanarak kesintisiz çalışan çözümler üretmekteyiz. 3 metreye kadar dahili veya harici dikey hareket sağlayan Açık tip Engelli platformumuz kamu ve özel mülklerde 600 mm’den 3000 mm’ye kadar olan seviyelerde değişiklik yapabilir ve tamamen kapalı platform asansörü için uygun alternatif bir çözümdür. Mevcut binalarda çok az değişiklik veya değişiklik yapılmayan uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır.

Açık tip tasarım, opsiyonel olarak Satine paslanmaz ve Ral boyalı olarak hoş bir çözüm sunar. Amada TECH engelli platformu, merdivenlerin tekerlekli sandalye ile erişimine engel olacağı bir tesise erişim sağlamanın güvenli ve kolay bir yolunu sağlar. Müşterilere seçim ve esneklik sağlamak için tasarlanmıştır.

açık tip engelli platformu

RUHSAT GEREKTİRMEZ

TS ISO 9386-1 standartlarına ve 2006/42/AT Makine Emniyet Yönetmeliğine uygun üretim yapılmaktadır.Standart ölçü ve kapasite ve isteğe bağlı özel üretim yapılmaktadır.

açık tip engelli platformu

3 YIL GARANTİ

Amada TECH Platformlar 3 Yıl garanti kapsamındadır. Garanti kapsamı boyunca ücreti mukabili aylık periyodik bakımı yapılması gerekmektedir.

KDV DEN MUAF

KDV kanununun 17. maddesi 4. fıkrası 07.07.2005 tarihli ve 5378 sayılı kanun ile eklenen ve aynı tarihte yürülüğe giren “s” bendine göre KDV’den istisnadır.

Mimari Destek

Projenizde yer alan platformların proje ve ölçüleri müşteriye aynı gün mail olarak gönderilmektedir.

Herşey Dahil Tek Fiyat

Asansör malzemesi, İşçilik ve Nakliye fiyata dahildir.

Bakım ve Servis Ağı

Arızalara bölgelere ayrılmış servis ağımız sayesinde en kısa sürede müdahale etmek kalite hedeflerimizin başında gelmektedir.

Erişebilirlik Yönetmeliği Nedir ?

Erişebilirlik yönetmeliği genel bir tanımlama yaparsak engelli ve yaşlıların tüm kamu, sosyal mekanlar okul, hastane, belediye vs. gibi ve de ortak kullanım alanı mekanlara bağımsız olarak giriş, içeride hareket ve çıkışlarını yapabilmeleri için gerekli altyapı çalışmalarının yapılmasını tarif eden kanun maddesidir.

Ana Özellikler:
Modern hafif tasarım
Seçenek olarak paslanmaz çelik konstrüksiyon
Düşük alan gereksinimleri
Yüksek güvenlik seviyesi
Sessiz çalışma
Kullanımı kolay
Kuyu gerektirmeyen
Kurulumu kolay ve servis kolaylığı
Genel düşük bakım ve işletme maliyetleri

ENGELLİ PLATFORMU TEKNİK ÖZELLİKLER
Durak Sayısı : 2 Dr.
Hız : Max. 0,15m/sn
Taşıma Kapasitesi : 385 Kg
Platform Ölçüsü : 1100*1400 mm.
Platform Zemin Kaplaması: Antibakteriyel PVC
Tahrik Sistemi : Hidrolik
Kat Çağrı Butonları : Buton
Ç.Konstrüksiyon Kaplaması: Antrasit / Farklı renk seçeneği vardır.
Kuyu Dibi Derinlik : Yok
Acil Kurtarma Sistemi : Ups
Kullanım Yeri : İç / Dış Mekan
Otomatik Rampa : Var

Don`t copy text!