10
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-10,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4.2,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Bina Dışından Asansör

Bina dışından asansör için mükemmel çözüme sahibiz Uzun yıllardır, her tür bina ve villalarda kuyu dipsiz asansörler ve özel çözümlerin imalatında uzmanlaştık. Tüm dünyada bu tür projeler için müşterilerimizin şartnamelerini karşılamaya alışkınız. Standart olmayan asansörler, küçültülmüş şaftlar, düzensiz alanlar, tarihi binalar vb.Dahil.

Bina dışından asansör çözümleri 

Okullar, Sağlık kuruluşları, Belediye binaları, Özel konutlar gibi birçok alanda kullanılabilirliği ile sizlere ESNEK ÇÖZÜMLER sunuyoruz.

AmadaTECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel bir asansör üreticisidir.

erbil bina dışından asansör
dış mekan asansör
dış mekan asansör

Bina Dışından Asansör Yüksek yaşam için tasarlanmıştır. 

Müşteri odaklılık felsefemizin ardından, her projenin, müşterinin ve binanın özelliklerine saygı duyarak asansörleri tek tek tasarlıyor ve üretiyoruz. Tasarım ofisimiz her durum için derinlemesine bir çalışma yürütür ve duruma göre mümkün olan en iyi asansör çözümünü önerir.

Mühendislerimizin deneyimi, uluslararası standartlar ve yönetmeliklerdeki uzmanlığımız, en zor şaftlara uyum sağlayabilen, kuyu dibi ve son kat yüksekliği önemli ölçüde azaltılmış kompakt bir asansör modeli oluşturmamızı sağladı. Mühendislik çalışmasından sonra, müşterimize değiştirilmesi gereken bileşenlerin yanı sıra kullanılmaya devam edilebilecek bileşenlerin ayrıntılı bir çalışmasını veriyoruz.

Bina dışından Asansörler , evinizin içinde yaşamayı kolaylaştırmak için çok zarif bir çözümdür.

Bina Dışından Asansör Villa ve düşük katlı binalarda üst katlara çıkmak özellikle yaşlılar ve engelliler tarafından bir işkenceye dönüşebilmektedir. Mülk sahipleri de modern çağımızda asansörsüz bir yerde bulunmanın zorluğunu yaşamaktadır. Asansör bir gayrimenkule değer katan ve onu yücelten önemli araçlardan biridir. Ancak geri dönüşüme tabi olmayan binalarda ve villalarda asansör boşluğu bulunmadığından veya kurulumun daraltma etkisi yapacağından endişe duyulmaktadır. Kuyu dibi ve makine dairesi gerektirmeyen Bina dışı İnsan Asansörü ile sorunlar profesyonel çözümlere kavuşmaktadır. Farklı avantajları ve talebe göre model seçenekleri ile geniş ürün yelpazesi içinde önemli bir paya sahiptirler. Bina dışına monte edilmeleri yer sorunu olan evler ve villalar için oldukça önemlidir.

Bina Dışından Asansör

Makine emniyet yönetmeliğine uygun, düşük hızlı, emniyetli ve güvenli özel asansörlerdir. Yürüme zorluğu çeken ve merdiven inip çıkmakta zorlanan kişiler için en ideal asansör modelidir. Makine emniyet yönetmeliği standartları gereği asansör sınıfına girmezler.

Ürünlerimiz 2006/42/EC – 2014/35/EU direktiflere ve standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Akredite kurum tarafından Sertifikalandırılmıştır. Ürünlerimiz EN 60204-1:2018, EN 60201-1, EN ISO 12100:2010, EN ISO 13849-1:2015, EN 81-40 direktiflerine uygundur.

Don`t copy text!