7810
page-template-default,page,page-id-7810,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4.2,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Engelli Merdiven Platformu

Engelli Merdiven Platformu kullanımı kolaydır ve tekerlekli sandalye kullanıcılarının evlerinde bağımsızlıklarını ve güvenliklerini korumalarına yardımcı olur.

 

Engelli Merdiven Platformu

STAR TECH

StairTech , sadeliği ile neredeyse her yere uyan StarTECH İsveç’den yeni bir üründür. Yeni StairTech’in yan kısımlarında, basamaklar arasındaki yükseklik farkını ayarlamayı çok kolaylaştıran alüminyum profiller, düşük ağırlık ve çekici bir tasarım, bu aksesuarı Tech Lift 500 için bir kazanan yapar.

 

Evinize kolay ve esnek erişim

Stair Tech’in kullanımı kolaydır ve tekerlekli sandalye kullanıcılarının evlerinde bağımsızlıklarını ve güvenliklerini korumalarına yardımcı olur. Stair Tech, tekerlekli sandalyeyle rahat erişim sağlarken , aynı zamanda ailenin geri kalanının aynı kapı aralığını kullanmaya devam etmesine de olanak tanır.

Kullanımı kolay

Çok yönlü – 3 basamağa kadar köprüleme basamaklarıyla 500 mm’ye kadar yükseklik.

Dış mekan kullanımı için dayanıklı – standart olarak paslanmaz çelik / alüminyum kaplama.

Hızlı kurulum – mühendislerimiz tarafından sadece bir gün içinde kolayca kurulabilir.

Uygun maliyetli – kolayca yeniden yerleştirilebilir ve genellikle bir rampadan daha ucuz bir seçenektir.

tech line platform
step lift engelli platformu

TECH LINE 500

Eşsiz kolaylıkla yeni bir giriş platformu.

Dış mekan ve iç mekan kullanımı için

Tech Lift 500 Platform Lift, 500 mm’ye kadar dikey kaldırma hareketlerinin zorluğuna pratik bir çözüm sunar . Hem eve hem de kamusal veya ticari binalara merdivenlerin tekerlekli sandalye erişimini engelleyeceği bir mülke erişmenin güvenli ve kolay bir yolunu sağlar.

 

Hızlı kurulum – Minimum inşaat işi.

51 kg ağırlığı ile kurulumu gerçekleştirmek için sadece bir montajcıya ihtiyaç vardır.

Entegre bir rampa ile birlikte verilir.

Tech lift 500’ün dev bir avantajı, ne kadar basit olduğudur. Makaslı platformlardan ilham alan bir tasarımla, yalnızca kısa bir mesafe kat eder, ancak bunu güvenilir ve etkili bir şekilde yapar.

Kullanımı bir rampadan çok daha kolay ve alan sınırlı olduğunda daha iyi bir seçenek olan Tech Lift 500 , iç veya dış mekanlara kurulabilir ve ön kapı basamaklarına mükemmel uyum sağlar.

 

  • Maksimum güvenli çalışma yükü: Haberler şimdi 250 Kg
  • Kapalı yükseklik: 30 mm
  • Hizmet verilen maksimum yükseklik: 500 mm
  • Güç kaynağı elektrik gereksinimleri: 220 / 240V~50 / 60 Hz-10 A tek faz
  • Alçak gerilim kontrol sistemi: 24V DC
  • Çalışma sıcaklığı aralığı: -20 derece C ila 40 derece C
  • Güvenlik: otomatik tekerlekli sandalye emniyet mekanizması. Sabit basınç kontrolleri
  • Tahrik: elektrikli aktüatörler

 

Tech Lift 500 ayrıca üst katta bir kapı ile birlikte gelir. Kapı, şık alüminyum profillerden ve polikarbonat camdan yapılmıştır, genişlik 900 mm ve yükseklik 1000 mm’dir. kapı kapatıcılarla donatılabilir.

TechLift , onu çok yönlü hale getiren bir dizi aksesuara sahiptir ve özel ihtiyaçlarınız için her zaman bir çözüm vardır.

TechLift ayrıca herhangi bir zamanda ilave bir basamakla donatılabilir ve bu da asansörün doğrudan merdivenin önüne monte edilmesini sağlar.

Herhangi bir zamanda daha uzun bir platforma ihtiyaç duyulursa, daha sonra bir uzantının yüklenmesi her zaman mümkündür.

Genişletilmiş boyutlar 100mm & 150mm

STEP LIFTS

Engelli ve Tekerlekli Sandalye Erişimi için Basamak Asansörleri

Tekerlekli sandalye erişimi basamaklarla engellendiğinde rampa her zaman uygulanabilir bir çözüm değildir. Pratik ve uygun maliyetli bir seçenek arıyorsanız, tekerlekli sandalye basamaklı asansörlerimiz size tam olarak ihtiyacınız olanı sağlayabilir. Güvenli, güvenilir ve kullanımı kolay basamaklı asansörlerimiz 500 mm’ye kadar hareket eder. Hem engelli hem de yaya kullanıcılar için kolay erişim sağlamak için köprü basamakları ile tedarik edilebilirler.

engelli platformu

Tech LIFT M4 Vertical Platform LIFT

Tech Lift M4 (Dikey Platform Kaldırma), basamak ve merdivenlerden çıkmakta güçlük çekenler veya tekerlekli sandalye erişimine ihtiyaç duyanlar için ideal ve en etkili çözümdür.

Tech Line İsveç Engelli Erişim Sistemi, maliyetli rampa inşaatlarına mükemmel bir alternatif sunar ve daha akıllı alan yönetimi çözümüdür.

Tech Lift M4, 1,5 metreden daha kısa yüksekliklerdeki erişilebilirlik bariyerleri için uygun fiyatlı, uygun maliyetli bir asansör çözümüdür .

Tech Lift M4, bir sahanlığa veya verandaya harici kurulum için tasarlanmıştır, ancak aynı zamanda iki katlı evlerde anlaşmaya yardımcı olmak için dahili kurulum için de uygundur.

Bu asansör, kendinden destekli kaplamaya, 900 x 1400 mm kaldırma platformuna sahip kompakt bir sistemdir.

Şimdi 1100 x 1400 mm boyutlarında ve kompakt makine kabininde,

yine de 350kg kaldırma kapasitesine sahiptir .

Otomatik kapı operatörleri ve dahil olmak üzere bir dizi seçenek ek seçenek mevcuttur.

kablosuz kontroller.

Evinizde Bağımsızlık İçin Tasarlandı

Kullanımı kolaydır ve büyük, dahili düğme kontrolleri sunar. Tech Lift M4, evin içinde ve çevresinde benzersiz bir bağımsızlık sunar.

Don`t copy text!