7940
page-template-default,page,page-id-7940,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4.2,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Makaslı Engelli Platformu

Sahanlık, bina girişleri ya da asansör kurulumunun uygun olmadığı yerlere alternatif olarak pratik çözümler sunan engelli platformu; montaj ve kullanımı kolay, dış ortamda çalışmaya uygundur.

Makaslı Engelli Platformu

Makaslı Engelli Platformu / Körüklü engelli platformu uygulandığı yerde küçük ve zarif yapısı ile neredeyse inşaat işi gerektirmez. İç ve dış mekanda kullanıma uygundur. Dış yapısı ESB boyalı ve paslanmaz seçenekleri vardır. Otomatik motorlu kapanıp açılan rampası ile engelli arabasının girişini kolaylaştırır ve hareket edeceğinde kapanıp güvenlik duvarı oluşturur.

2006/42/AT yönetmelikleri standartları dahilinde üretilir ve CE işareti ile tüketiciye sunulmuştur. Kullanıcı ve çevre güvenliği en üst düzeyde tutulmuştur.

Kullanım alanları, Okul, Camii, Karakol, rehabilitasyon merkezleri, kamu kurumları, Otel, Sağlık kuruluşları, Eğitim Merkezleri, Site Alanları ve vb. yerlerde tercih edilir.

  • Ürünlerimiz standartlara uygun CE Belgelidir.
  • Mukavemeti yüksek çelik konstrüksiyon
  • Çukura ya da zemine montaj için uygun
  • Kontrol, butonlu kumanda veya uzaktan kumanda ile
  • Aşırı yüklere karşı emniyet valfi
  • Hidrolik kaçaklarda veya hortum patlamasında yükün düşmesine karşı hortum patlama valfleri.
  • İniş hızını ayarlamak için hız ayar valfi
  • Hareketli noktalarda yağlamasız burçlar
  • Yağlama gerektirmeyen rulmanlı makaralar
  • Kaliteli kompakt hidrolik güç ünitesi

Engelliler ve yaşlılar için iç ve dış mekanda rahat hareket imkanı sağlayan körüklü engelli platformları, özellikle asansör yapılma imkanı bulunmayan mekanlar için büyük kolaylık sunmaktadır.

Güvenilir çözümler sunan engelli platformları, evlerden kamuya açık mekanlara kadar geniş içerikli seçeneklerle kot farkı bulunan her alanda kullanılabilmektedir. Yerin konumuna göre zemine gömülebilme imkanı vardır ve kompakt bir dizayna sahiptir.

Körüklü engelli platformu maksimum 1.80 metreye kadar olan yükseklikleri engelli erişimine açmak için kullanılır. Makaslara sıkışmayı ve platformun altına girilmesini engellemek için platform altının etrafı alev almaz körük ile kapatılmıştır. Ayrıca üst durak kotunda, manuel veya otomatik açılabilen sabit güvenlik kapısı bulunmaktadır. Platforma rahat biniş ve iniş yaptırmak için otomatik veya sabit rampa sistemi mevcuttur. Kullanım alanları, açık tip engelli platformları ile aynıdır.

Don`t copy text!