292
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-292,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Otomatik Kapılı Villa Asansörü

Otomatik Kapılı Villa Asansörü, eviniz için bir tasarım öğesidir. Çeşitli kabin dekorasyon seçenekleri mevcuttur: Lamine cam, laminant veya paslanmaz çelik duvarlar, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı modeller vardır.

Otomatik Kapılı Villa Asansörü

Otomatik Kapılı villa asansörü AmadaTECH® Kuyu dipsiz asansörler, inşaat işleri gerektirmeyen kendinden destekli çelik konstrüksiyona entegre edildiği için kurulumu hızlı, pratik ve kolay olan bir üründür. AmadaTECH kuyu dipsiz asansör kurulum gereksinimleri çok sınırlı olan yerlerde uygulama yapılabilir olmasıdır, sadece ihtiyacınız olan tek şey asansör kurulumu için belirleyeceğiniz yeterli alan.

AmadaTECH® Otomatik Kapılı Villa Asansörü  güvenli ve güvenilir bir asansördür. En ufak bir hareket algılamasında kabini nazikçe durduran çift taraflı ışın perdesi ( boy fotosel ) bulunmaktadır. Yolcuların güvenliği garanti altına alınmıştır. İsteğe bağlı olarak, asansörün yetkisiz kişiler tarafından kullanılmasını önlemek için bir güvenlik önlemi olarak şifre kartı veya kart okuyucu dahil etmek de mümkündür. Son olarak, bir elektrik kesintisi durumunda yolcuların tahliye edilmesine izin vermek için kabini en yakın kata getiren otomatik cihaz standart olarak kuyu dipsiz asansörlerimizde bulunmaktadır.

AmadaTECH® Otomatik Kapılı Villa Asansörü, eviniz için bir tasarım öğesidir. Çeşitli kabin dekorasyon seçenekleri mevcuttur: Lamine cam, laminant veya paslanmaz çelik duvarlar, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı modeller vardır. Siyah mat veya parlak paslanmaz satine yada aynalı paslanmaz aksesuar alternatiflerimiz vardır. Otomatik kapılı villa asansörü kapılarında ral boyalı geniş çerçeveli ve paslanmaz kaplamalı geniş çerçeveli modellerimiz vardır. Villa asansörü ölçüleri yapının genel ölçülerine uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. Bunun yanında villa asansörünün kullanım amacına bağlı olarak doğru ve hazır bir şekilde hazırlanması amaçlanmaktadır. Bu sebeplerden dolayı yapılan işlerin standart bir maliyeti olmamakla birlikte kaliteli ve yüksek performansla çalışan bir asansör imalatı için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Birçok farklı ihtiyaca yönelik olarak hazırlanabilen villa tipi asansörlerin, doğru ve rahat bir şekilde çalışabilmesi için tasarım ve imalat süreçlerinin alanında deneyimli uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Otomatik kapılı villa asansörü dairenize eklenme sürecinde kuyulu ya da kuyusuz tip villa asansörlerinin doğru ve projelendirme kurallarına uygun bir şekilde hazırlanmasını sağlıyoruz.

Custom Item

This is custom item text.

Date

30 Mart 2020

Category

Ev Asansörü, Homelift

Tags
Ev Asansörü, Villa Asansörü
Don`t copy text!