296
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-296,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

OCTAGONAL LIFT

Octagonal lift, Az yer kaplayan ve entegre asansör kuyusu ile yeni yapılar için tasarım planlarına kolay bir ektir ve mevcut bir eve uyarlamak için son derece esnektir. Octagonal lift komple avrupada patentli ithal bir üründür.

OCTAGONAL LIFT

OCTAGONAL Lift Tasarımdaki sadelik, kolay kurulum anlamına gelir: Octagonal lift’iniz, elektrik hattı hazır olduğunda tek bir ekip tarafından hızla kurulabilir. Bu, birden fazla işlemi koordine etmenin getirdiği stresi ortadan kaldırır ve projeleri geciktirebilecek müteahhit domino etkisini önler. Daha da iyisi size gelecek yıllarda güvenilir performans sağlamak için minimum düzeyde bakım gerektirir. Yeni evlerin çoğunda zaten son teknoloji cihazlar, taş tezgahlar ve ısıtmalı banyo zeminleri bulunuyor. Artık çarpıcı estetiği merdiven atlamanın rahatlığıyla birleştirebilirsiniz. Octagonal lift, bir eve değer katan bir vitrin öğesidir. Az yer kaplayan ve entegre asansör kuyusu ile yeni yapılar için tasarım planlarına kolay bir ektir ve mevcut bir eve uyarlamak için son derece esnektir. Octagonal lift komple avrupada patentli ithal bir üründür.

Custom Item

This is custom item text.

Date

28 Mart 2018

Category

Müstakil Ev Asansörü

Tags
Octagonal lift, Villa Asansörü
Don`t copy text!