283
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-283,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4.2,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Amada Home Lift

Amada Home Lift, inşaat işleri gerektirmeyen kendinden destekli çelik konstrüksiyona entegre edildiği için kurulumu hızlı, pratik ve kolay olan bir üründür.
  • füme cam asansör Amada Home Lift
  • hidrolik villa asansörü
  • villa asansörü

Amada Home Lift

Amada Home Lİft , inşaat işleri gerektirmeyen kendinden destekli çelik konstrüksiyona entegre edildiği için kurulumu hızlı, pratik ve kolay olan bir üründür. Amada Ev Asansörü kurulum gereksinimleri çok sınırlı olan yerlerde uygulama yapılabilir olmasıdır, sadece ihtiyacınız olan tek şey asansör kurulumu için belirleyeceğiniz yeterli alan.

AmadaTECH® Kuyu dipsiz asansörler, çok düşük enerji tüketimi ile çok sessiz bir hidrolik asansördür.

Amada Home Lift güvenli ve güvenilir bir asansördür. En ufak bir hareket algılamasında kabini nazikçe durduran çift taraflı ışın perdesi ( boy fotosel ) bulunmaktadır. Yolcuların güvenliği garanti altına alınmıştır. İsteğe bağlı olarak, asansörün yetkisiz kişiler tarafından kullanılmasını önlemek için bir güvenlik önlemi olarak şifre kartı veya kart okuyucu dahil etmek de mümkündür. Son olarak, bir elektrik kesintisi durumunda yolcuların tahliye edilmesine izin vermek için kabini en yakın kata getiren otomatik cihaz standart olarak kuyu dipsiz asansörlerimizde bulunmaktadır.

Amada Home Lift eviniz için bir tasarım öğesidir. Çeşitli kabin dekorasyon seçenekleri mevcuttur: Lamine cam, laminant veya paslanmaz çelik duvarlar, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı modeller vardır. Siyah mat veya parlak paslanmaz satine yada aynalı paslanmaz aksesuar alternatiflerimiz vardır. Kapılarda ral boyalı geniş çerçeveli ve paslanmaz kaplamalı geniş çerçeveli modellerimiz vardır.

Amada Ev asansörü, 2006/42 / CE makine direktifine göre sertifikalı bir asansördür ve ruhsata tabii değildir.

Custom Item

This is custom item text.

Date

25 Mart 2015

Category

Müstakil Ev Asansörü

Don`t copy text!