273
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-273,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.4,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Müstakil Ev Asansörü

Müstakil ev asansörü, eviniz için bir tasarım öğesidir. Çeşitli kabin dekorasyon seçenekleri mevcuttur: Lamine cam, laminant veya paslanmaz çelik duvarlar, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı modeller vardır

  Müstakil Ev Asansörü

  Müstakil ev asansörü, özel konutlarda ve villalarda engelleri kaldırmak için tasarlanmış, inşaat işlerine gerek kalmadan her ortama tasarım dokunuşu getiren, hidrolik asansördür. Asansör kuyusuna ihtiyaç yoktur. Kuyu dibine ihtiyaç olmadığından, AmadaTECH Ev içi asansör, geleneksel bir asansöre kıyasla önemli bir maliyet tasarrufuna katkıda bulunur.

  Merdivenlerin kaçınılmaz bir engel olduğu yerlerde kişilere hareket kabiliyeti sağlar, bu da hareket kabiliyeti kısıtlı kişiler veya yaşlılar için erişebilirlik sağlar.

  AmadaTECH® Müştakil Ev asansörü, inşaat işleri gerektirmeyen kendinden destekli çelik konstrüksiyona entegre edildiği için kurulumu hızlı, pratik ve kolay olan bir üründür. AmadaTECH ev içi asansör kurulum gereksinimleri çok sınırlı olan yerlerde uygulama yapılabilir olmasıdır, sadece ihtiyacınız olan tek şey asansör kurulumu için belirleyeceğiniz yeterli alan.

  AmadaTECH® Müstakil Ev Asansörü , çok düşük enerji tüketimi ile çok sessiz bir hidrolik asansördür.

  Date

  25 Mart 2018

  Category

  Müstakil Ev Asansörü

  Tags
  Müstakil ev asansörü
  Don`t copy text!